top of page
banner.jpg

Become a pro

To specjalne warsztaty które zostały podzielone na odcinki dedykowane danej dziedzinie. Na każdym etapie pracujesz ze specjalistą konkretnej branży. Zaczynamy od modelowania, przechodzimy przez wszystkie kroki związane z przygotowaniem postaci do gry, następnie wprowadzamy postać w ruch i animujemy nasz model. Do tego efektu potrzebna będzie cała droga która wymaga przygotowania topologii, UV map oraz szkieletu postaci.

 

BAP jest kompleksowym szkoleniem, którego głównym celem jest uświadomienie sobie konkretnych działań potrzebnych do tego aby stworzyć postać gotową do gry. Pracujesz pod okiem instruktorów którzy mają doświadczenie zdobyte w takich firmach jak: Platige Image, Juice, CD Projekt Red.

 

Nie chodzi o to aby zostać mistrzem każdej dziedziny, ale chodzi o wiedze na temat tego co się dzieje z modelem na danym etapie, taka informacja pozwala na to abyś odpowiednio traktował i przygotował swój projekt. Zrozumiesz jakie są oczekiwania wobec Ciebie w zależności od tego w jakim departamencie chciałbyś pracować i rozwijać swoją karierę. 

Czas trwania:

10 weekendów (zjazd co 2 tygodnie)

Cena:

6x 2250 PLN (płatność na raty)

Możliwość jednorazowej wpłaty 13 500 PLN

W cenie szkolenia otrzymujesz dostęp do warsztatów (stanowisko komputerowe + oprogramowanie), tablet graficzny, wyżywienie (obiady), poczęstunek, kawa i herbata. Po zakończeniu warsztatów wręczamy dyplom M4G oraz pamiątkowy plakat.

Krótkie FAQ:

Dla kogo jest to szkolenie? 

Szkolenie jest dla osób o różnych zainteresowaniach (modelowanie, render, animacja). 

Jakie poznam programy do grafiki 3D?

Poruszamy kilka programów, ale głównie koncentrujemy się na Zbrush, Blender, Houdini, Substance Painter.

Do renderowania używamy również Redshifta lub Karmy. Do rozkładania UV wykorzystujemy RizomUV.

Czy mogę przyjść zupełnie początkujący?

Tak, możesz przyjść początkujący, szkolenie natomiast ma dosyć sporo zakresu wiedzy w swoim harmonogramie, dlatego przygotuj się na sporo nowych informacji. Dla średnio zaawansowanych osób warsztaty BAP będą uzupełnieniem skilla i wiedzy z zakresu całego procesu produkcyjnego.

Terminy

WARSZAWA

COMING SOON

Warszawa

ul. Wenecka 12

bottom of page