top of page

Sculpt Your Hero

Sculpt Your Hero to trzymiesięczna przygoda, podczas której pracujemy razem i spotykamy się na zjazdach weekendowych co 2 tygodnie. Wszelkie sprawy związane z procesem powstawania postaci konsultujemy razem pomiędzy zjazdami i nagrywamy dedykowane tutoriale w formie wideo dla każdego uczestnika. To jest największy skarb szkolenia SYH, ponieważ daje konkretny materiał edukacyjny pod Twoje preferencje i zapotrzebowania. Na szkoleniu łączymy umiejętności ze świata artystycznego i technicznego, dzięki czemu powstaje synergia, która tworzy warsztaty SYH i podnosi jakość edukacji na najwyższy poziom. 

Czas trwania:

3 miesiące (zjazd co 2 tygodnie)

Cena:

6x 1050 PLN (płatność na raty)
Możliwość jednorazowej wpłaty 6300 PLN

W cenie szkolenia otrzymujesz dostęp do warsztatów (stanowisko komputerowe + oprogramowanie), tablet graficzny, wyżywienie (obiady), poczęstunek, kawa i herbata. Po zakończeniu warsztatów wręczamy dyplom M4G oraz pamiątkowy plakat.

Krótkie FAQ:

Dla kogo jest to szkolenie? 

Dla każdego kto chce nauczyć się modelować i stworzyć własną postać. Nie ma wymagań dotyczących poziomu umiejętności, warsztaty są indywidualne i elastyczny proces pozwala na to, aby szkolenie SYH za każdym razem było inne, bez względu na to jaki masz poziom.

Jakie poznam programy do grafiki 3D?

Głównie pracujemy w Zbrushu, Marvelous Desginerze i teksturujemy w Substance Painterze. W trakcie szkolenia możesz używać również Blendera, czy innego softu do 3D. Finalnym produktem, który otrzymasz po zakończeniu szkolenia jest scena z Twoją postacią złożona w Houdinim i render w Redshift. 

Czy mogę przyjść zupełnie początkujący?

Tak, możesz zaczynać od zera. Wiele razy mieliśmy uczestników, którzy dopiero wchodzili w świat grafiki 3D.

Poniżej możesz obejrzeć kilka prac naszych uczniów.

Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie edycje szkolenia SYH to zapraszamy na www.artstation.com/m4gseminars

Terminy

WARSZAWA

17.02.2024 - I edycja

Start szkolenia (pierwszy zjazd)
Warszawa, ul. Wenecka 12

19.10.2024 - III edycja

Start szkolenia (pierwszy zjazd)
Warszawa, ul. Wenecka 12

KRAKÓW

06.07.2024 - II edycja

Start szkolenia (pierwszy zjazd)
Kraków, ul. Podole 60

bottom of page