top of page

bootcamp

Obóz szkoleniowy M4G SEMINARS odbywa się nad morzem w hotelu Orle który jest położony na wyspie Sobieszewskiej 100m od plaży w bardzo malowniczym lesie. Każdy dzień naszego obozu to sesje szkoleniowe oraz prelekcje na różne tematy dotyczące grafiki 3D takie jak: modelowanie, teksturowanie, symulacje, render, animacja i postprodukcja. Przez 5 dni poznasz programy które aktualnie wykorzystuje się w branży CGI. Poznasz ludzi którzy dzielą te same pasje i zainteresowania. 

Poświęcimy też czas na zagadnienia dotyczące Waszych spraw i odpowiemy na pytania oraz problemy które chcielibyście poruszyć. Obóz to również aktywność poza salą szkoleniową, spędzimy czas na plaży, spacerze, rowerze czy przy ognisku. Wspólne wycieczki do trójmiasta i networking są równie ważne – to
czas, kiedy motywujemy się wzajemnie by być lepszymi w swoim fachu.

Celem bootcamp’u jest zbudowanie relacji i kontaktów oraz podniesienie świadomości i wiedzy w dzisiejszym świecie grafiki 3D. Czas który zaplanowaliśmy pozwoli Wam odpocząć i jednocześnie zdobyć sporo ciekawej wiedzy którą będziecie mogli utrwalić i wykorzystać w swojej pracy.

Czas trwania:

7 dni / start 15 września 2024 

Cena:

4x 1250 PLN (płatność na raty)

Możliwość jednorazowej wpłaty 5000 PLN

W cenie obozu otrzymujesz:

- nocleg w hotelu + basen/spa/siłownia
- wyżywienie w formie bufetu (śniadania i obiadokolacje) 
- dostęp do warsztatów 3D oraz prelekcji instruktorów
- transport busem na wycieczki z hotelu do Gdańska oraz Gdyni
- oprogramowanie oraz sprzęt (laptopty ASUS, tablety Wacom, softy Houdini + Redshift, Zbrush)
- wyżywienie na wycieczkach (2x wspólny obiad na mieście)
- wypożyczenie rowerów
- przekąski, woda, kawa i herbata w trakcie warsztatów

Krótkie FAQ:

Dla kogo jest obóz szkoleniowy? 

Dla artystów i wszystkich osób które chcą rozwinąć swoje horyzonty oraz poznać osoby o podobnych zainteresowaniach. Prelekcje które mamy przygotowane otworzą przed Tobą nowe możliwości i poznasz osoby które pracują w branży od wielu lat.

Jakie poznam programy do grafiki 3D?

Bootcamp to różne warsztaty ale głównie obracamy się wokół Houdiniego i Zbrusha.

Czy mogę przyjść zupełnie początkujący?

Oczywiście że tak, obóz jest dla osób z początkującym poziomem wiedzy i dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych. Na obozie jest obecnych kilku instruktorów dlatego każdy uczestnik jest traktowany indywidualnie.

Terminy

GDAŃSK

15-21.09.2024

Hotel Orle
Wyspa Sobieszewska

bottom of page