top of page
bannerhudy.jpg

Houdini Basics

Szkolenie HOUDINI BASICS dotyczy jednego z najbardziej zaawansowanych programów do grafiki 3D. Możliwości tworzenia są praktycznie nieograniczone przez co nauka i sposób myślenia w Houdinim wymaga czasu i cierpliwego podejścia. Podczas naszych warsztatów wyjaśniamy jak działa program, omawiamy jego logikę oraz architekturę tworzenia symulacji przy użyciu solverów, dzięki czemu Twoje pierwsze kroki w Houdinim będą dużo łatwiejsze.

 

Na zajęciach tworzymy zarazem proste podstawowe rzeczy jak i zaawansowane gdzie łączymy ze sobą kilka róznych systemów, dzięki którym realizujemy ciekawe efekty symulacji oraz motion designu. Jeżeli chcesz zacząć swoją przygodę z Houdinim, trafiłeś w dobre miejsce. Przed Tobą trzydniowe szkolenie HOUDINI BASICS - dołącz do nas i zacznij poznawać świat motion designu.

Czas trwania:

3 dni ( godz. 9:00 - 16:00 )

Cena:

1550 PLN

W cenie szkolenia otrzymujesz dostęp do warsztatów (stanowisko komputerowe + oprogramowanie), wyżywienie (obiady), poczęstunek, kawa i herbata. Po zakończeniu warsztatów wręczamy dyplom M4G.

Krótkie FAQ:

Dla kogo jest to szkolenie? 

Dla osób które chcą poznać program do modelowania proceduralnego i do symulacji. Jeżeli planujesz pracę w branży Gamedev, VFX lub jako Motion Designer to dobrym krokiem będzie rozpoczęcie nauki programu Houdini. Szkolenie jest na poziomie początkującym więc każdy może sobie poradzić i postawić swoje pierwsze kroki. 

Jakie poznam programy do grafiki 3D?

Houdini do tworzenia oraz Redshift do renderowania. 

Czy mogę przyjść zupełnie początkujący?

Tak, szkolenie jest dla osób z początkującym poziomem wiedzy i umiejętności.

W przypadku mniejszych grup lub pojedynczych osób, prowadzimy to szkolenie również w formie on-line.

Terminy

WARSZAWA

12.07.2024

Warszawa
ul. Wenecka 12

GDAŃSK

08.11.2024

Gdańsk
ul. Lisia Grobla 7

22.11.2024

Warszawa
ul. Wenecka 12

KRAKÓW

07.12.2024

Kraków
ul. Podole 60

bottom of page