top of page
DSC00567_edited.jpg

Bootcamp M4G

Chcesz spędzić czas ucząc się i słuchając prelekcji profesjonalistów z branży, a przy okazji odpocząć, popracować na warsztatach, pograć w piłkę, poćwiczyć na siłowni albo pojeździć na rowerze? Na bootcampie masz to wszystko w towarzystwie osób, z którymi możesz dzielić swoją pasję.

banner_syh_edited.jpg

Sculpt Your Hero

Stwórz własną postać w 3D. Warsztaty są bardzo elastyczne i indywidualne, dlatego każdy może przystąpić bez względu na poziom umiejętności. Jest to trzymiesięczne szkolenie na którym poznasz modelowanie, teksturowanie i renderowanie.

bannerhudy.jpg

Houdini Basics

Houdini to jeden z najbardziej zaawansowanych programów do tworzenia grafiki 3D. Na  tym szkoleniu pomożemy Ci się otworzyć na proceduralny świat modelowania i symulacji, dzięki czemu postawisz pierwsze kroki w Houdinim i zobaczysz jak wygląda świat nieograniczonych możliwości.

banner_liquids.jpg

art of liquids

​​Naucz się kontrolować symulację wody, kremu czy też projektować własny ruch płynów. Flip solver to jeden z najbardziej praktycznych solverów w Houdinim, można go wykorzystać do wielu rzeczy. Poznaj jego możliwości na warsztatach i wprowadź je do swoich projektów.

02_edited.jpg

Visual Masterclass

Kiedy już pozbierasz assety i zaczniesz renderować swoją scenę 3D to zauważysz jak bardzo istotne jest światło. To cała magia i charakter wizualizacji. Na tych warsztatach zobaczysz sztuczki i poznasz podejście przy tworzeniu wysokiej jakości renderów. 

banner_sapmini.jpg

Sculpt&Paint

Trzy dni warsztatów na których stworzysz i pomalujesz swój autorski obiekt 3D. Szkolenie jest dla osób, które chcą poznać narzędzia i funkcje programu Zbrush do modelowania 3D oraz Substance Painter do teksturowania.

banner.jpg

Become a pro

To specjalne szkolenie, na którym poznasz proces przygotowania postaci pod gry lub cinematiki. Warsztaty podniosą Twoją wiedzę z  pełnego zakresu pipeline'u, dzięki czemu poprawisz swoje umiejętności i uświadomisz sobie jak wygląda cała droga od A do Z, aby być jeszcze lepszym i świadomym artystą 3D.

Anatomy in 3D

Proporcje, sylwetka, forma to kluczowe rzeczy, które definiują Twój projekt. Na tym szkoleniu poznasz główne zasady i techniki, na które trzeba zwracać uwagę, aby tworzyć jeszcze lepsze modele 3D.

vimal-kerketta-front-tilt-text.jpg

skills weekend

To unikatowa konwencja, która polega na tym że za każdym razem zapraszamy innych gości, a Ty spędzasz weekend na warsztatach i prelekcjach. Jeżeli chcesz podnieść swój poziom umiejętności i poznać profesjonalistów z branży 3D - to wpadaj na skills weekend!

bottom of page